לוח דרושים בתחומי ביוטכנולוגיה, רוקחות, מדעי החיים, ציוד רפואי וקלינטק
 
חיפוש משרות
מילות מפתח
תחום
אזור
משרה
תאריכים:
 
 
 
 
 
א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ   ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש   ת  
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
 
רשימת חברות ומעסיקים   הצג רק כותרות 
 
אתרוג ביוטכנולוגיה 
תחום פעילות ביוטכנולוגיה
תיאור החברה
אתרוג ביוטכנולוגיה, חברת בת של Invitrogen Corp אשר בקליפורניה, עוסקת בפיתוח וייצור מוצרי מחקר מתקדמים למדעי החיים. מייסדי אתרוג הם ממציאי טכנולוגיית ה- E-Gel, מערכת ייחודית לביצוע הפרדת מולקולות דנ"א באמצעות אלקטרופורזה 'יבשה', אשר זכתה להצלחה ניכרת בקרב חוקרים ברחבי העולם ושומרת גם היום על מקומה כשיטה היחידה שאינה מצריכה שימוש בהכנת תמיסות ובאביזרים נוספים לצורך הפרדת חומצות גרעין.

מוצרי החברה בתחום זה כוללים היום גם ג'לים הצבועים בצבען הבטיחותי SYBR Safe שאינו מוטגני וניתן לצפיה באור נראה במקום באור אולטרה-סגולי. בנוסף, פותח בחברה ג'ל המאפשר לכידת מולקולות דנ"א שהופרדו באלקטרופורזה מבלי לפתוח את הג'ל או לחתוך אותו, ומבלי להידרש לתהליכי ניקוי הגורמים לאובדן חומר משמעותי לאחר מכן. ג'ל זה המכונה CloneWell הוא האחרון בשרשרת של פתרונות יצירתיים שפיתחה אתרוג לקיצור ופישוט תהליכי מעבדה מורכבים.

באמצעות שימוש בטכנולוגיית הבסיס של ה- E-Gel פיתחה החברה בנוסף קו מוצרים להפרדת חלבונים המכונה E-PAGE. גם כאן שומרת החברה על רמת גבוהה של חדשנות והמצאתיות כשהיא מציעה לשוק מוצר שאין לו אח ורע בתפוקה ובנוחות השימוש.
סוג החברה מעסיק
 
 
 

דרושים ביוטק

Copyright 2018 © BiotechJob.co.il  

 
אתרים ל חיפוש עבודה דרושים אופר עוזרת בית מטפלת דרושים סטודנטים עובדים זרים סיעוד